Rehabilitacja po COVID-19

 Prezentacja

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu to nadmorski
kompleks o zagranicznym standardzie. Obiekt w swojej ofercie posiada m.in. aż 3 restauracje, aquapark wewnętrzny i zewnętrzny, nowoczesne SPA, 3 sale zabaw dla dzieci, 3 place zabaw, bogaty program animacji oraz liczne obiekty sportowe. Każdy z gości resortu korzysta z bogatej oferty all inclusive, w skład której wchodzą 3 posiłki dziennie oraz bufety szwedzkie otwarte przez cały dzień, a także lody i wybrane napoje i alkohole.
Resort szczyci się także profesjonalną rehabilitacją oferującą zarówno zabiegi, jak i turnusy rehabilitacyjne nad morzem – wśród nich coraz większą popularnością cieszą się turnusy rehabilitacyjne Rehabilitacja po COVID-19.
Celem pakietu Rehabilitacja po COVID-19 znajdującego się w ofercie Health Resort & Medical Spa Panorama Morska jest  poprawa sprawności oddechowej, wydolności wysiłkowej i krążeniowej oraz wsparcie zdrowia psychicznego. W ramach pakietu zapewniona jest opieka medyczna, a także zabiegi z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii oraz oddziaływania psychosomatycznego. Rehabilitanci w Health Resort & Medical SPA Panorama Morska to wysokiej klasy profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy pomogą dobrać zabiegi do konkretnych dolegliwości. Sam pakiet dedykowany jest osobom, u których przebyta choroba spowodowała pogarszanie stanu zdrowia.
Oprócz dedykowanych zabiegów rehabilitacyjnych w ofercie resortu znajdują się także obiekty, które pomogą w pełni wrócić do zdrowia po przebytej chorobie. W resorcie znajduje się m.in. grota z wodospadami, w której odbywają się inhalacje thalasso – zabieg leczniczy polegający na wdychaniu wód mineralnych, m.in. jodu, wapnia, magnezu, potasu, sodu i chlorków, żelaza, miedzi i selenu. Resort posiada także Strefę Wellness z leczniczymi wannami jacuzzi – skorzystać można z oczyszczającej kąpieli z soli z Morza Czarnego, dotleniającej kąpieli borowinowej, regenerującej kąpieli algowo-termalnej, wzmacniającej kąpieli jodowo-bromowej lub relaksującej kąpieli morskiej. W Strefie Wellness znajduje się także sanarium szczególnie polecane przy chorobach dróg oddechowych, a także sucha sauna fińska wzmacniająca układ krążenia i pomagająca poprawić odporność. Resort prowadzi także zajęcia sportowe wpływające korzystnie na zdrowie, m.in. nordic walking oraz gimnastykę w wodzie.
Health Resort & Medical Spa Panorama Morska położona jest w nadmorskim Jarosławcu, słynącym z właściwości balneoklimatycznych i wyjątkowo czystego powietrza. Panujący tu klimat wspomaga regenerację dróg oddechowych, natomiast dobroczynne działanie jodu wpływa na poprawę zdrowia psychicznego i wzmacnia układ krążenia. Sam resort położony jest wśród bogatej roślinności i kwitnących kwiatów, które wpływają na poprawę samopoczucia i pozwalają odetchnąć pełną piersią. Położenie resortu z dala od zgiełku miasta gwarantuje wypoczynek i regenerację zmęczonym płucom.