V Międzynarodowe Sympozjum

 Poświęcone Nauce i Inżynierii Bezpieczeństwa w Górnictwie

(The Fifth International Symposium on Mine Safety Science and Engineering ISMSSE2021)
 Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w V Międzynarodowym Sympozjum Poświęconym Nauce i Inżynierii Bezpieczeństwa w Górnictwie (ISMSSE2021), które odbędzie się w dniach 21 –25 listopada br. To cykliczne spotkanie po raz pierwszy odbędzie się w Polsce, organizowane przez Główny Instytut Górnictwa, McGill University w Kanadzie, University of Science and Technology i Shandong University of Science and Technology w Chinach  oraz Institute of Geonics of the Academy of Sciences w Czechach. Dodatkowo Sympozjum wspierane jest przez uczelnie i ośrodki naukowo-badawcze z całego świata w tym m.in. z USA, Japonii, Wietnamu, Australii, RPA, Szwecji, Rumunii, Hiszpanii, Niemiec czy Belgii. 
Jest to wydarzenie, podczas którego spotykają się eksperci z całego świata, aby dyskutować o najnowszych osiągnięciach naukowych i technicznych w obszarze bezpieczeństwa w górnictwie. Sympozjum stanowić będzie doskonałą okazję do spotkania w jednym miejscu ekspertów z branży wydobywczej, reprezentujących liczne ośrodki w kraju i za granicą. 
Jest tez doskonałą szansą na zaprezentowanie Państwa osiągnięć badawczych czy prezentacji doświadczeń w obszarze górnictwa w szerokim, międzynarodowym gronie ekspertów.
Zachęcamy Państwa do czynnego uczestnictwa. Referaty można zgłaszać przez system rejestracyjny dostępny na stronie Sympozjum https://ismsse2021.aconf.org/index.html.
Bezpośrednio pod tym adresem https://ismsse2021.aconf.org/callforpaper.html znajdą Państwo obowiązującą formatkę z możliwością jej pobrania.
W celu wysłania streszczenia artykułu należy utworzyć swoje konto – dostępne pod tym adresem https://ismsse2021.aconf.org/login.html i postępować zgodnie z instrukcjami.
W każdej chwili mogą się Państwo z nami skontaktować wysyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Z poważaniem,
Komitet Organizacyjny ISMSSE 2021.